Mersul trenurilor Brasov

Mersul trenurilor Brasov

Mersul trenurilor Brasov

Tren Ora Traseu
IR 1647 0:51 Ploiesti Vest (22:46) - Cimpina (23:12) - Comarnic (23:25) - Sinaia (23:43) - Busteni (23:53) - Predeal (0:11) - Brasov (0:51) - Sfintu Gheorghe (1:37) - Baile Tusnad Hm (2:27) - Miercurea Ciuc (3:00) - Siculeni (3:10) - Izvoru Oltului (3:29) - Izvoru Muresului (3:42) - Gheorghieni (4:02) - Toplita (4:35) - Deda (5:37) - Saratel (6:37) - Bistrita Nord (7:07) - Bucuresti Nord (22:05)
IR 366 2:57 Sfintu Gheorghe (3:26) - Baile Tusnad Hm (4:09) - Miercurea Ciuc (4:36) - Siculeni (4:46) - Gheorghieni (5:31) - Toplita (6:14) - Deda (7:11) - Saratel (8:08) - Beclean pe Somes (8:32) - Dej Calatori (9:01) - Cluj Napoca (10:06) - Huedin (11:17) - Alesd (12:24) - Oradea (13:00) - Episcopia Bihor (13:16) - Brasov (2:57)
IR 1642 3:18 Ulmeni Salaj (19:01) - Benesat (19:11) - Jibou (19:29) - Ileanda (20:20) - Gilgau (20:37) - Dej Calatori (21:00) - Beclean pe Somes (21:36) - Saratel (22:00) - Deda (22:54) - Toplita (23:49) - Gheorghieni (0:34) - Izvoru Muresului (0:53) - Izvoru Oltului (1:05) - Siculeni (1:23) - Miercurea Ciuc (1:34) - Baile Tusnad Hm (1:57) - Sfintu Gheorghe (2:39) - Brasov (3:18) - Predeal (4:04) - Sinaia (4:30) - Cimpina (5:01) - Ploiesti Vest (5:26) - Bucuresti Nord (6:10) - Baia Mare (18:30)
IR 1742 3:36 Carei (17:00) - Valea lui Mihai (17:26) - Sacuieni Bihor (17:45) - Oradea (18:31) - Alesd (19:16) - Bratca (19:43) - Piatra Craiului (19:54) - Ciucea (20:05) - Huedin (20:30) - Aghires (20:54) - Cluj Napoca (21:22) - Cimpia Turzii (22:34) - Razboieni (22:52) - Aiud (23:14) - Teius (23:30) - Blaj (23:56) - Copsa Mica (0:25) - Medias (0:37) - Dumbraveni (0:58) - Sighisoara (1:21) - Rupea (2:16) - Brasov (3:36) - Predeal (4:17) - Busteni (4:36) - Sinaia (4:45) - Comarnic (5:03) - Cimpina (5:18) - Ploiesti Vest (5:43) - Bucuresti Nord (6:27) - Satu Mare (16:30)
R- 4503 3:59 Pav. CFR Brv. Tj. h (4:02) - Harman (4:08) - Prejmer (4:20) - Ozun (4:28) - Sfintu Gheorghe (4:38) - Bodoc (5:10) - Malnas hc (5:17) - Malnas Bai (5:23) - Bicsadu Oltului (5:33) - Baile Tusnad Hm (5:53) - Tusnad Sat (6:00) - Vrabia hc (6:04) - Sinsimion (6:10) - Sintimbru Ciuc hc (6:14) - Sincraieni (6:18) - Miercurea Ciuc (6:27) - Siculeni (6:37) - Racu hc (6:41) - Madaras Ciuc Hm (6:47) - Danesti hc (6:55) - Cirtani hc (6:59) - Tomesti (7:02) - Izvoru Oltului (7:06) - Sandominic (7:10) - Izvoru Muresului (7:19) - Voslabeni (7:30) - Sugau h (7:33) - Valea Strimba hc (7:36) - Gheorghieni (7:42) - Lazarea hc (7:48) - Ditrau (7:55) - Subcetate Mures (8:03) - Sarmas Runc hc (8:09) - Galautas (8:16) - Toplita (8:24) - Ciobotani h (8:34) - Stinceni (8:39) - Stinceni hc (8:46) - Stinceni Neagra hc (8:51) - Lunca Bradului (9:00) - Rastolita (9:18) - Deda Bistra (9:25) - Deda (9:34) - Brasov (3:59)
IR 1633 4:00 Rupea (5:22) - Sighisoara (6:18) - Medias (6:52) - Copsa Mica (7:06) - Blaj (7:36) - Teius (7:58) - Aiud (8:12) - Razboieni (8:31) - Cimpia Turzii (8:47) - Cluj Napoca (9:43) - Brasov (4:00)
R- 3002 4:20 Predeal (4:50) - Azuga (4:58) - Busteni (5:04) - Sinaia (5:12) - Sinaia Sud hc (5:16) - Valea Larga Hm (5:22) - Posada hc (5:29) - Comarnic (5:35) - Breaza Nord (5:39) - Nistoresti hc (5:43) - Breaza hc (5:47) - Cimpina (5:55) - Bobolia h (6:01) - Floresti Prahova (6:08) - Buda (6:19) - Ploiesti Vest (6:28) - Ploiesti Triaj hc (6:33) - Brazi (6:38) - Prahova (6:44) - Crivina (6:49) - Scrovistea hc (6:58) - Peris (7:03) - Dirza hc (7:17) - Buftea (7:22) - P. Mac. R1 Buciumeni (7:27) - Chitila (7:32) - Bucuresti Triaj hc (7:36) - Bucuresti Nord (7:45) - Brasov (4:20)
IR 1644 4:22 Beclean pe Somes (21:50) - Saratel (22:26) - Deda (23:32) - Toplita (0:40) - Gheorghieni (1:26) - Izvoru Muresului (1:44) - Izvoru Oltului (1:57) - Siculeni (2:21) - Miercurea Ciuc (2:33) - Baile Tusnad Hm (2:58) - Sfintu Gheorghe (3:50) - Brasov (4:22) - Predeal (5:07) - Azuga (5:22) - Busteni (5:28) - Sinaia (5:36) - Comarnic (5:54) - Breaza hc (6:03) - Cimpina (6:12) - Ploiesti Vest (6:37) - Bucuresti Nord (7:21) - Salva (21:25)
IR 1632 4:40 Alesd (20:34) - Huedin (21:43) - Cluj Napoca (22:33) - Cimpia Turzii (23:44) - Razboieni (0:02) - Aiud (0:22) - Teius (0:37) - Blaj (1:02) - Copsa Mica (1:32) - Medias (1:44) - Sighisoara (2:25) - Brasov (4:40) - Predeal (5:27) - Azuga (5:44) - Busteni (5:51) - Sinaia (6:01) - Comarnic (6:20) - Cimpina (6:35) - Ploiesti Vest (7:05) - Bucuresti Nord (7:51) - Lehliu (8:57) - Ciulnita (9:23) - Fetesti (9:48) - Cernavoda Pod (10:15) - Medgidia (10:33) - Constanta (11:10) - Oradea (20:00)
IR 1648 5:22 Saratel (23:19) - Deda (0:39) - Toplita (2:01) - Gheorghieni (2:38) - Izvoru Muresului (2:55) - Izvoru Oltului (3:07) - Siculeni (3:30) - Miercurea Ciuc (3:41) - Baile Tusnad Hm (4:05) - Sfintu Gheorghe (4:51) - Brasov (5:22) - Predeal (6:08) - Azuga (6:18) - Busteni (6:24) - Sinaia (6:34) - Comarnic (6:53) - Cimpina (7:08) - Ploiesti Vest (7:33) - Bucuresti Nord (8:17) - Bistrita Nord (23:05)
R- 4580 5:51 Ozun (5:21) - Chichis hc (5:25) - Prejmer (5:30) - Ilieni hc (5:33) - Harman (5:40) - Pav. CFR Brv. Tj. h (5:45) - Brasov (5:51) - Sfintu Gheorghe (5:15)
R- 2502 5:51 Sercaia hc (4:33) - Sercaia (4:36) - Persani (4:43) - Bradet Hm (4:53) - Valea Homorod h (5:03) - Vladeni Ardeal (5:11) - Dumbravita Birsei Hm (5:19) - Codlea (5:29) - Ghimbav (5:36) - Bartolomeu (5:45) - Brasov (5:51) - Fagaras (4:20)
R- 3530 5:55 Augustin (4:51) - Ormenis hc (4:59) - Apata (5:07) - Maierus hc (5:13) - Vadu Rosu h (5:17) - Rotbav hc (5:22) - Feldioara (5:27) - Bod (5:37) - Stupini Hm (5:44) - Brasov (5:55) - Racos (4:35)
R- 3501 6:00 Stupini Hm (6:07) - Bod (6:14) - Feldioara (6:22) - Rotbav hc (6:27) - Vadu Rosu h (6:32) - Maierus hc (6:37) - Apata (6:45) - Ormenis hc (6:52) - Augustin (7:01) - Racos (7:17) - Mateias hc (7:24) - Rupea (7:41) - Cata Hm (7:53) - Palos Ardeal hc (7:59) - Beia (8:08) - Archita Hm (8:20) - Mureni (8:30) - Saschiz h (8:34) - Vinatori (8:39) - Albesti Tirnava (8:45) - Sighisoara (8:53) - Danes (9:06) - Luna h (9:11) - Dumbraveni (9:18) - Atel (9:25) - Bratei hc (9:32) - Medias (9:40) - Tirnava hc (9:47) - Copsa Mica (9:56) - Micasasa (10:08) - Lunca hc (10:14) - Valea Lunga (10:18) - Cimpu Libertatii (10:29) - Blaj (10:35) - Craciunel (10:42) - Cistei hc (10:50) - Mihalt hc (10:54) - Teius (11:05) - Brasov (6:00)
R- 2101 6:02 Bartolomeu (6:06) - Ghimbav (6:13) - Codlea (6:20) - Dumbravita Birsei Hm (6:29) - Vladeni Ardeal (6:36) - Valea Homorod h (6:43) - Bradet Hm (6:53) - Persani (7:03) - Sercaia (7:12) - Sercaia hc (7:15) - Mindra Oltului Hm (7:23) - Fagaras (7:32) - Beclean pe Olt h (7:48) - Dridif hc (7:52) - Voila (7:57) - Oltet hc (8:04) - Vistea hc (8:09) - Ucea (8:14) - Arpas (8:21) - Cirta hc (8:26) - Scoreiu hc (8:31) - Sarata Colun hc (8:35) - Porumbacu (8:41) - Avrig (8:49) - Mirsa hc (8:54) - Racovita (8:58) - Sebes Olt hc (9:02) - Podu Olt (9:08) - Talmaciu (9:15) - Vestem hc (9:24) - Mohu Hm (9:29) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (9:34) - Sibiu Triaj h (9:38) - Atelier Zona h (9:41) - Sibiu (9:46) - Brasov (6:02)
R- 3004 6:05 Dirste (6:12) - Timisu de Jos hc (6:19) - Timisu de Sus Hm (6:27) - Tunelul Mare h (6:36) - Predeal (6:46) - Azuga (7:05) - Busteni (7:11) - Poiana Tapului hc (7:16) - Sinaia (7:24) - Sinaia Sud hc (7:28) - Valea Larga Hm (7:35) - Posada hc (7:43) - Comarnic (7:50) - Breaza Nord (7:56) - Nistoresti hc (8:01) - Breaza hc (8:05) - Cimpina (8:14) - Bobolia h (8:20) - Floresti Prahova (8:28) - Buda (8:38) - Ploiesti Vest (8:47) - Brazi (8:56) - Prahova (9:02) - Crivina (9:08) - Scrovistea hc (9:13) - Peris (9:19) - Dirza hc (9:33) - Buftea (9:38) - Chitila (9:46) - Bucuresti Triaj hc (9:51) - Bucuresti Nord (10:01) - Brasov (6:05)
R- 4505 6:05 Pav. CFR Brv. Tj. h (6:08) - Harman (6:14) - Ilieni hc (6:20) - Prejmer (6:23) - Chichis hc (6:32) - Ozun (6:37) - Sfintu Gheorghe (6:46) - Arcus h (6:52) - Bodoc (6:57) - Malnas hc (7:04) - Malnas Bai (7:10) - Bicsadu Oltului (7:19) - Baile Tusnad Hm (7:35) - Tusnad Sat (7:49) - Vrabia hc (7:52) - Sinsimion (7:58) - Sintimbru Ciuc hc (8:01) - Sincraieni (8:05) - Miercurea Ciuc (8:14) - Siculeni (8:24) - Racu hc (8:31) - Madaras Ciuc Hm (8:37) - Danesti hc (8:41) - Cirtani hc (8:45) - Tomesti (8:48) - Izvoru Oltului (8:52) - Sandominic (8:57) - Izvoru Muresului (9:06) - Voslabeni (9:17) - Sugau h (9:21) - Valea Strimba hc (9:24) - Gheorghieni (9:30) - Brasov (6:05)
R- 4502 6:48 Miercurea Ciuc (4:58) - Tusnad Sat (5:16) - Baile Tusnad Hm (5:23) - Bicsadu Oltului (5:37) - Malnas Bai (5:46) - Malnas hc (5:52) - Bodoc (6:00) - Sfintu Gheorghe (6:10) - Ozun (6:18) - Chichis hc (6:22) - Prejmer (6:27) - Ilieni hc (6:30) - Harman (6:37) - Pav. CFR Brv. Tj. h (6:42) - Brasov (6:48) - Siculeni (4:50)
R- 3023 7:00 Ploiesti Vest (4:20) - Buda (4:28) - Floresti Prahova (4:38) - Cimpina (4:51) - Breaza hc (4:57) - Nistoresti hc (5:02) - Breaza Nord (5:07) - Comarnic (5:12) - Posada hc (5:18) - Valea Larga Hm (5:25) - Sinaia Sud hc (5:32) - Sinaia (5:37) - Poiana Tapului hc (5:47) - Busteni (5:53) - Azuga (5:59) - Predeal (6:11) - Tunelul Mare h (6:23) - Timisu de Sus Hm (6:32) - Timisu de Jos hc (6:41) - Dirste (6:50) - Brasov (7:00) - Ploiesti Sud (4:15)
IR 1624 7:00 Talmaciu (4:28) - Avrig (4:46) - Ucea (5:11) - Fagaras (5:35) - Codlea (6:41) - Brasov (7:00) - Predeal (7:52) - Azuga (8:01) - Busteni (8:07) - Sinaia (8:15) - Valea Larga Hm (8:22) - Comarnic (8:33) - Cimpina (8:48) - Ploiesti Vest (9:13) - Crivina (9:30) - Buftea (9:47) - Bucuresti Nord (10:06) - Sibiu (4:10)
R- 3534 7:16 Albesti Tirnava (4:30) - Vinatori (4:36) - Mureni (4:45) - Archita Hm (4:54) - Beia (5:09) - Palos Ardeal hc (5:16) - Cata Hm (5:22) - Rupea (5:33) - Mateias hc (5:49) - Racos (5:55) - Augustin (6:11) - Ormenis hc (6:20) - Apata (6:28) - Maierus hc (6:34) - Vadu Rosu h (6:38) - Rotbav hc (6:43) - Feldioara (6:48) - Bod (6:58) - Stupini Hm (7:05) - Brasov (7:16) - Sighisoara (4:24)
R- 2504 7:19 Mindra Oltului Hm (5:48) - Sercaia hc (5:55) - Sercaia (5:58) - Persani (6:05) - Bradet Hm (6:16) - Valea Homorod h (6:25) - Vladeni Ardeal (6:33) - Dumbravita Birsei Hm (6:48) - Codlea (6:57) - Ghimbav (7:04) - Bartolomeu (7:13) - Brasov (7:19) - Fagaras (5:42)
R- 4581 7:23 Pav. CFR Brv. Tj. h (7:26) - Harman (7:32) - Ilieni hc (7:40) - Prejmer (7:44) - Chichis hc (7:54) - Ozun (7:59) - Sfintu Gheorghe (8:14) - Brasov (7:23)
IR 374 7:30 Sighisoara (9:46) - Medias (10:20) - Blaj (11:01) - Alba Iulia (11:43) - Simeria (12:44) - Deva (13:03) - Arad (15:31) - Curtici (16:01) - Brasov (7:30)
R- 2501 7:47 Bartolomeu (7:52) - Ghimbav (7:59) - Codlea (8:06) - Dumbravita Birsei Hm (8:15) - Vladeni Ardeal (8:22) - Valea Homorod h (8:32) - Bradet Hm (8:42) - Persani (8:52) - Sercaia (9:01) - Sercaia hc (9:04) - Mindra Oltului Hm (9:12) - Fagaras (9:21) - Brasov (7:47)
R- 3531 7:50 Stupini Hm (7:57) - Bod (8:04) - Feldioara (8:12) - Rotbav hc (8:17) - Vadu Rosu h (8:22) - Maierus hc (8:27) - Apata (8:35) - Ormenis hc (8:42) - Augustin (8:51) - Racos (9:07) - Mateias hc (9:14) - Rupea (9:31) - Cata Hm (9:43) - Palos Ardeal hc (9:49) - Beia (9:58) - Dirju hc (10:05) - Archita Hm (10:12) - Feleag h (10:18) - Mureni (10:24) - Saschiz h (10:29) - Vinatori (10:34) - Albesti Tirnava (10:40) - Sighisoara (10:50) - Brasov (7:50)
ICN 473 8:19 Arad (0:27) - Deva (2:51) - Simeria (3:05) - Alba Iulia (4:08) - Medias (5:26) - Sighisoara (6:07) - Brasov (8:19) - Predeal (8:59) - Busteni (9:13) - Sinaia (9:22) - Cimpina (9:53) - Ploiesti Vest (10:18) - Bucuresti Nord (11:00) - Curtici (23:58)
R- 4504 8:38 Galautas (4:23) - Sarmas Runc hc (4:36) - Subcetate Mures (4:42) - Ditrau (4:51) - Lazarea hc (4:58) - Gheorghieni (5:06) - Valea Strimba hc (5:11) - Sugau h (5:14) - Voslabeni (5:19) - Izvoru Muresului (5:34) - Sandominic (5:42) - Izvoru Oltului (5:47) - Tomesti (5:50) - Cirtani hc (5:53) - Danesti hc (5:57) - Madaras Ciuc Hm (6:01) - Racu hc (6:06) - Siculeni (6:12) - Miercurea Ciuc (6:22) - Sincraieni (6:36) - Sintimbru Ciuc hc (6:40) - Sinsimion (6:44) - Vrabia hc (6:49) - Tusnad Sat (6:53) - Baile Tusnad Hm (7:00) - Bicsadu Oltului (7:15) - Malnas Bai (7:29) - Malnas hc (7:34) - Bodoc (7:42) - Arcus h (7:46) - Sfintu Gheorghe (7:53) - Ozun (8:04) - Chichis hc (8:08) - Prejmer (8:13) - Ilieni hc (8:16) - Harman (8:23) - Pav. CFR Brv. Tj. h (8:32) - Brasov (8:38) - Toplita (4:14)
IR 407 8:55 Oradea (22:52) - Alesd (23:29) - Huedin (0:37) - Cluj Napoca (1:27) - Gherla (2:35) - Dej Calatori (2:56) - Beclean pe Somes (3:24) - Saratel (3:48) - Deda (4:43) - Toplita (5:37) - Gheorghieni (6:13) - Izvoru Oltului (6:41) - Siculeni (6:59) - Miercurea Ciuc (7:10) - Baile Tusnad Hm (7:39) - Sfintu Gheorghe (8:22) - Brasov (8:55) - Episcopia Bihor (22:44)
IR 1528 8:59 Talmaciu (6:33) - Avrig (6:50) - Ucea (7:15) - Fagaras (7:40) - Codlea (8:40) - Brasov (8:59) - Predeal (9:45) - Azuga (9:55) - Busteni (10:01) - Sinaia (10:10) - Comarnic (10:28) - Cimpina (10:43) - Ploiesti Vest (11:08) - Bucuresti Nord (11:50) - Sibiu (6:15)
IR 1745 9:00 Ploiesti Vest (6:56) - Cimpina (7:23) - Comarnic (7:36) - Valea Larga Hm (7:47) - Sinaia (7:54) - Busteni (8:03) - Azuga (8:09) - Predeal (8:20) - Brasov (9:00) - Augustin (10:00) - Rupea (10:40) - Sighisoara (11:38) - Dumbraveni (11:58) - Medias (12:16) - Copsa Mica (12:30) - Blaj (13:00) - Teius (13:22) - Aiud (13:36) - Razboieni (13:56) - Cimpia Turzii (14:13) - Cluj Napoca (15:07) - Gherla (16:21) - Dej Calatori (16:42) - Gilgau (17:18) - Ileanda (17:36) - Jibou (18:17) - Benesat (18:46) - Ulmeni Salaj (18:56) - Baia Mare (19:33) - Seini (20:35) - Satu Mare (21:14) - Bucuresti Nord (6:15)
IR 1637 9:50 Ploiesti Vest (7:50) - Cimpina (8:17) - Sinaia (8:45) - Busteni (8:55) - Azuga (9:01) - Predeal (9:12) - Brasov (9:50) - Bucuresti Nord (7:10)
R- 3500 10:00 Mihalt hc (4:59) - Cistei hc (5:04) - Craciunel (5:13) - Blaj (5:21) - Cimpu Libertatii (5:26) - Manarade hc (5:32) - Glogovet h. (5:37) - Valea Lunga (5:42) - Lunca hc (5:46) - Micasasa (5:53) - Copsa Mica (6:04) - Tirnava hc (6:12) - Medias (6:20) - Bratei hc (6:27) - Atel (6:35) - Dumbraveni (6:44) - Luna h (6:51) - Danes (6:59) - Sighisoara (7:12) - Albesti Tirnava (7:20) - Vinatori (7:26) - Saschiz h (7:31) - Mureni (7:36) - Archita Hm (7:45) - Beia (8:00) - Palos Ardeal hc (8:07) - Cata Hm (8:13) - Rupea (8:24) - Mateias hc (8:40) - Racos (8:46) - Augustin (9:02) - Ormenis hc (9:10) - Apata (9:18) - Maierus hc (9:24) - Feldioara (9:34) - Bod (9:44) - Brasov (10:00) - Teius (4:52)
R- 3001 10:30 Depoul Buc. Triaj h (6:35) - Chitila (6:39) - P. Mac. R1 Buciumeni (6:43) - Buftea (6:48) - Dirza hc (6:53) - Peris (7:01) - Scrovistea hc (7:07) - Crivina (7:12) - Prahova (7:17) - Brazi (7:25) - Ploiesti Triaj hc (7:37) - Ploiesti Vest (7:44) - Buda (8:03) - Floresti Prahova (8:14) - Bobolia h (8:22) - Cimpina (8:30) - Breaza hc (8:36) - Nistoresti hc (8:40) - Breaza Nord (8:44) - Comarnic (8:49) - Posada hc (8:55) - Valea Larga Hm (9:02) - Sinaia Sud hc (9:09) - Sinaia (9:14) - Poiana Tapului hc (9:21) - Busteni (9:26) - Azuga (9:32) - Predeal (9:44) - Timisu de Sus Hm (10:01) - Timisu de Jos hc (10:10) - Dirste (10:19) - Brasov (10:30) - Bucuresti Nord (6:27)
IR 1582 11:00 Medgidia (5:45) - Cernavoda Pod (6:02) - Fetesti (6:28) - Ciulnita (6:53) - Bucuresti Nord (7:59) - Ploiesti Vest (9:04) - Cimpina (9:28) - Sinaia (9:55) - Busteni (10:04) - Azuga (10:11) - Predeal (10:22) - Brasov (11:00) - Constanta (5:20)
IR 1347 11:21 Arad (3:29) - Deva (5:47) - Simeria (6:01) - Alba Iulia (7:06) - Blaj (7:48) - Medias (8:26) - Sighisoara (9:07) - Brasov (11:21) - Predeal (12:02) - Azuga (12:12) - Busteni (12:18) - Sinaia (12:28) - Cimpina (12:59) - Ploiesti Vest (13:23) - Bucuresti Nord (14:05) - Curtici (3:00)
IR 1763 12:00 Predeal (12:32) - Azuga (12:41) - Busteni (12:47) - Sinaia (12:56) - Cimpina (13:27) - Ploiesti Vest (13:52) - Ploiesti Sud (14:00) - Mizil (14:36) - Buzau (15:10) - Rimnicu Sarat (15:45) - Focsani (16:25) - Tecuci (17:14) - Birlad (18:10) - Crasna (18:48) - Vaslui (19:08) - Buhaiesti (19:38) - Birnova (20:05) - Nicolina (20:20) - Iasi (20:29) - Brasov (12:00)
R- 4582 12:03 Ozun (11:33) - Chichis hc (11:37) - Prejmer (11:42) - Ilieni hc (11:45) - Harman (11:52) - Pav. CFR Brv. Tj. h (11:57) - Brasov (12:03) - Sfintu Gheorghe (11:27)
IR 1732 12:24 Barbosi (7:00) - Braila (7:17) - Ianca Sat hc (7:49) - Faurei (8:08) - Buzau (9:08) - Mizil (9:42) - Ploiesti Sud (10:18) - Cimpina (10:53) - Sinaia (11:20) - Busteni (11:29) - Azuga (11:35) - Predeal (11:46) - Brasov (12:24) - Galati (6:40)
ICN 347 12:26 Arad (4:34) - Deva (6:55) - Simeria (7:09) - Alba Iulia (8:12) - Blaj (8:54) - Medias (9:31) - Sighisoara (10:12) - Brasov (12:26) - Predeal (13:06) - Sinaia (13:27) - Cimpina (13:58) - Ploiesti Vest (14:23) - Bucuresti Nord (15:05) - Curtici (4:05)
IR 1621 12:32 Buftea (10:04) - Ploiesti Vest (10:34) - Cimpina (10:59) - Comarnic (11:11) - Sinaia (11:28) - Busteni (11:37) - Azuga (11:43) - Predeal (11:54) - Brasov (12:32) - Codlea (13:00) - Fagaras (13:58) - Ucea (14:22) - Avrig (14:47) - Talmaciu (15:04) - Sibiu (15:25) - Saliste (16:07) - Sebes Alba (17:06) - Vintu de Jos (17:20) - Sibot (17:44) - Orastie (17:58) - Simeria (18:21) - Deva (18:38) - Ilia (19:07) - Margina (19:58) - Faget (20:16) - Lugoj (21:01) - Buzias (21:45) - Timisoara Nord (22:40) - Bucuresti Nord (9:50)
R- 4513 12:47 Pav. CFR Brv. Tj. h (12:50) - Harman (12:56) - Ilieni hc (13:02) - Prejmer (13:05) - Chichis hc (13:09) - Ozun (13:14) - Sfintu Gheorghe (13:23) - Arcus h (13:34) - Bodoc (13:39) - Malnas hc (13:47) - Malnas Bai (13:53) - Bicsadu Oltului (14:02) - Baile Tusnad Hm (14:17) - Tusnad Sat (14:25) - Vrabia hc (14:35) - Sinsimion (14:41) - Sintimbru Ciuc hc (14:44) - Sincraieni (14:48) - Miercurea Ciuc (14:57) - Brasov (12:47)
R- 2506 13:40 Mindra Oltului Hm (12:10) - Sercaia hc (12:18) - Sercaia (12:21) - Persani (12:29) - Bradet Hm (12:39) - Valea Homorod h (12:49) - Vladeni Ardeal (12:57) - Dumbravita Birsei Hm (13:06) - Codlea (13:18) - Ghimbav (13:25) - Bartolomeu (13:34) - Brasov (13:40) - Fagaras (12:04)
IR 1724 13:53 Bals (8:14) - Piatra Olt (8:28) - Dragasani (8:57) - Babeni (9:23) - Rimnicu Vilcea (9:38) - Calimanesti (9:56) - Pausa h (10:01) - Lotru (10:14) - Ciineni (10:37) - Podu Olt (11:15) - Avrig (11:34) - Ucea (11:59) - Fagaras (12:23) - Codlea (13:32) - Bartolomeu (13:47) - Brasov (13:53) - Craiova (7:45)
R- 3502 13:54 Mihalt hc (8:47) - Cistei hc (8:52) - Craciunel (9:00) - Blaj (9:08) - Cimpu Libertatii (9:12) - Manarade hc (9:17) - Valea Lunga (9:26) - Lunca hc (9:30) - Micasasa (9:37) - Copsa Mica (9:50) - Tirnava hc (9:56) - Medias (10:04) - Bratei hc (10:11) - Atel (10:19) - Dumbraveni (10:28) - Danes (10:41) - Sighisoara (10:56) - Albesti Tirnava (11:07) - Vinatori (11:13) - Saschiz h (11:18) - Mureni (11:23) - Archita Hm (11:32) - Beia (11:47) - Palos Ardeal hc (11:54) - Cata Hm (12:00) - Rupea (12:11) - Mateias hc (12:27) - Racos (12:33) - Augustin (12:49) - Ormenis hc (12:57) - Apata (13:05) - Maierus hc (13:11) - Vadu Rosu h (13:15) - Rotbav hc (13:20) - Feldioara (13:25) - Bod (13:35) - Stupini Hm (13:42) - Brasov (13:54) - Teius (8:40)
IR 1645 13:55 Ploiesti Vest (11:52) - Cimpina (12:18) - Breaza hc (12:24) - Sinaia (12:49) - Busteni (12:58) - Azuga (13:05) - Predeal (13:16) - Brasov (13:55) - Sfintu Gheorghe (14:35) - Baile Tusnad Hm (15:24) - Miercurea Ciuc (15:49) - Siculeni (15:59) - Izvoru Oltului (16:19) - Izvoru Muresului (16:37) - Gheorghieni (16:58) - Toplita (17:34) - Deda (18:49) - Reghin (19:24) - Tirgu Mures (20:08) - Bucuresti Nord (11:10)
R- 4584 14:04 Ozun (13:34) - Chichis hc (13:38) - Prejmer (13:43) - Ilieni hc (13:46) - Harman (13:53) - Pav. CFR Brv. Tj. h (13:58) - Brasov (14:04) - Sfintu Gheorghe (13:28)
R- 4012 14:04 Tirgu Mures Nord (7:32) - Dumbravioara (7:45) - Gornesti Mures H (7:51) - Peris Mures hc (7:57) - Petelea hc (8:03) - Reghin (8:15) - Idiciu de Jos hc (8:23) - Brincovenesti hc (8:29) - Alunis h (8:33) - Alunis Mures (8:38) - Rusii Munti hc (8:41) - Deda (8:49) - Deda Bistra (9:06) - Borzia (9:10) - Rastolita (9:15) - Lunca Bradului (9:37) - Stinceni Neagra hc (9:45) - Stinceni hc (9:50) - Stinceni (9:57) - Ciobotani h (10:02) - Toplita (10:12) - Galautas (10:20) - Sarmas Runc hc (10:26) - Subcetate Mures (10:32) - Ditrau (10:41) - Lazarea hc (10:48) - Gheorghieni (10:56) - Valea Strimba hc (11:00) - Voslabeni (11:06) - Izvoru Muresului (11:17) - Sandominic (11:25) - Izvoru Oltului (11:30) - Tomesti (11:33) - Cirtani hc (11:36) - Danesti hc (11:40) - Madaras Ciuc Hm (11:44) - Racu hc (11:49) - Siculeni (11:55) - Miercurea Ciuc (12:08) - Sincraieni (12:16) - Sintimbru Ciuc hc (12:20) - Sinsimion (12:24) - Tusnad Sat (12:32) - Baile Tusnad Hm (12:39) - Bicsadu Oltului (12:53) - Malnas Bai (13:02) - Malnas hc (13:07) - Bodoc (13:15) - Arcus h (13:19) - Sfintu Gheorghe (13:26) - Ozun (13:34) - Chichis hc (13:38) - Prejmer (13:43) - Ilieni hc (13:46) - Harman (13:53) - Pav. CFR Brv. Tj. h (13:58) - Brasov (14:04) - Tirgu Mures (7:26)
R- 3503 14:20 Stupini Hm (14:27) - Bod (14:34) - Feldioara (14:42) - Rotbav hc (14:47) - Vadu Rosu h (14:52) - Maierus hc (14:57) - Apata (15:05) - Ormenis hc (15:12) - Augustin (15:21) - Racos (15:37) - Mateias hc (15:43) - Rupea (16:00) - Cata Hm (16:12) - Palos Ardeal hc (16:18) - Beia (16:26) - Archita Hm (16:38) - Mureni (16:48) - Saschiz h (16:53) - Vinatori (16:58) - Albesti Tirnava (17:04) - Sighisoara (17:12) - Danes (17:25) - Luna h (17:30) - Dumbraveni (17:37) - Atel (17:44) - Bratei hc (17:50) - Medias (17:58) - Tirnava hc (18:04) - Copsa Mica (18:13) - Micasasa (18:31) - Lunca hc (18:37) - Valea Lunga (18:41) - Manarade hc (18:49) - Cimpu Libertatii (18:55) - Blaj (19:01) - Craciunel (19:07) - Cistei hc (19:15) - Mihalt hc (19:19) - Teius (19:28) - Brasov (14:20)
IR 1636 14:20 Predeal (14:52) - Azuga (15:01) - Busteni (15:07) - Sinaia (15:16) - Comarnic (15:34) - Breaza hc (15:43) - Cimpina (15:52) - Ploiesti Vest (16:18) - Buftea (16:47) - Bucuresti Nord (17:05) - Brasov (14:20)
R- 2103 14:21 Bartolomeu (14:26) - Ghimbav (14:32) - Codlea (14:38) - Dumbravita Birsei Hm (14:47) - Vladeni Ardeal (14:53) - Valea Homorod h (15:00) - Bradet Hm (15:06) - Persani (15:15) - Sercaia (15:24) - Sercaia hc (15:27) - Mindra Oltului Hm (15:35) - Fagaras (15:44) - Beclean pe Olt h (15:55) - Dridif hc (16:00) - Voila (16:06) - Oltet hc (16:16) - Vistea hc (16:20) - Ucea (16:24) - Arpas (16:31) - Cirta hc (16:35) - Scoreiu hc (16:40) - Sarata Colun hc (16:44) - Porumbacu (16:49) - Avrig (17:02) - Mirsa hc (17:06) - Racovita (17:10) - Sebes Olt hc (17:14) - Podu Olt (17:20) - Talmaciu (17:33) - Vestem hc (17:41) - Mohu Hm (17:44) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (17:48) - Sibiu Triaj h (17:53) - Atelier Zona h (17:57) - Sibiu (18:03) - Brasov (14:21)
R- 3006 14:25 Dirste (14:32) - Timisu de Jos hc (14:39) - Timisu de Sus Hm (14:47) - Tunelul Mare h (14:56) - Predeal (15:06) - Azuga (15:17) - Busteni (15:23) - Poiana Tapului hc (15:28) - Sinaia (15:35) - Sinaia Sud hc (15:40) - Valea Larga Hm (15:47) - Posada hc (15:54) - Comarnic (16:01) - Breaza Nord (16:07) - Nistoresti hc (16:12) - Breaza hc (16:17) - Cimpina (16:25) - Bobolia h (16:31) - Floresti Prahova (16:40) - Buda (16:50) - Ploiesti Vest (17:00) - Brazi (17:13) - Prahova (17:20) - Crivina (17:26) - Scrovistea hc (17:32) - Peris (17:39) - Dirza hc (17:54) - Buftea (17:59) - P. Mac. R1 Buciumeni (18:04) - Chitila (18:10) - Bucuresti Triaj hc (18:16) - Bucuresti Nord (18:26) - Brasov (14:25)
R- 2102 15:34 Atelier Zona h (11:55) - Sibiu Triaj h (11:58) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (12:02) - Mohu Hm (12:07) - Vestem hc (12:11) - Talmaciu (12:20) - Podu Olt (12:27) - Sebes Olt hc (12:36) - Racovita (12:40) - Mirsa hc (12:44) - Avrig (12:50) - Porumbacu (12:58) - Sarata Colun hc (13:02) - Scoreiu hc (13:05) - Cirta hc (13:10) - Arpas (13:14) - Ucea (13:21) - Vistea hc (13:25) - Oltet hc (13:30) - Voila (13:37) - Dridif hc (13:42) - Beclean pe Olt h (13:47) - Fagaras (13:55) - Mindra Oltului Hm (14:06) - Sercaia hc (14:14) - Sercaia (14:17) - Persani (14:23) - Bradet Hm (14:32) - Valea Homorod h (14:41) - Vladeni Ardeal (14:49) - Dumbravita Birsei Hm (15:02) - Codlea (15:12) - Ghimbav (15:19) - Bartolomeu (15:28) - Brasov (15:34) - Sibiu (11:52)
IR 1725 15:37 Codlea (15:53) - Fagaras (16:53) - Ucea (17:21) - Avrig (17:46) - Podu Olt (17:59) - Ciineni (18:49) - Lotru (19:16) - Pausa h (19:30) - Calimanesti (19:36) - Rimnicu Vilcea (19:55) - Babeni (20:14) - Dragasani (20:37) - Piatra Olt (21:17) - Bals (21:29) - Craiova (22:00) - Brasov (15:37)
IC 531 15:44 Ploiesti Vest (13:54) - Sinaia (14:44) - Predeal (15:06) - Brasov (15:44) - Sighisoara (18:08) - Medias (18:42) - Blaj (19:22) - Teius (19:44) - Razboieni (20:21) - Cimpia Turzii (20:37) - Cluj Napoca (21:34) - Huedin (22:42) - Oradea (0:28) - Bucuresti Nord (13:15)
R- 4508 16:01 Deda Bistra (11:05) - Rastolita (11:12) - Lunca Bradului (11:30) - Stinceni Neagra hc (11:38) - Stinceni hc (11:43) - Stinceni (11:50) - Ciobotani h (11:55) - Toplita (12:05) - Galautas (12:13) - Sarmas Runc hc (12:19) - Subcetate Mures (12:25) - Ditrau (12:34) - Lazarea hc (12:41) - Gheorghieni (12:49) - Valea Strimba hc (12:58) - Sugau h (13:01) - Voslabeni (13:05) - Izvoru Muresului (13:16) - Sandominic (13:24) - Izvoru Oltului (13:29) - Tomesti (13:32) - Cirtani hc (13:35) - Danesti hc (13:39) - Madaras Ciuc Hm (13:43) - Racu hc (13:48) - Siculeni (13:54) - Miercurea Ciuc (14:05) - Sincraieni (14:13) - Sintimbru Ciuc hc (14:17) - Sinsimion (14:21) - Vrabia hc (14:26) - Tusnad Sat (14:30) - Baile Tusnad Hm (14:37) - Bicsadu Oltului (14:51) - Malnas Bai (15:00) - Malnas hc (15:05) - Bodoc (15:13) - Arcus h (15:17) - Sfintu Gheorghe (15:24) - Ozun (15:31) - Chichis hc (15:35) - Prejmer (15:40) - Ilieni hc (15:43) - Harman (15:50) - Pav. CFR Brv. Tj. h (15:55) - Brasov (16:01) - Deda (11:00)
R- 3505 16:05 Stupini Hm (16:12) - Bod (16:19) - Feldioara (16:27) - Rotbav hc (16:32) - Vadu Rosu h (16:37) - Maierus hc (16:42) - Apata (16:50) - Ormenis hc (16:57) - Augustin (17:07) - Racos (17:23) - Mateias hc (17:30) - Rupea (17:47) - Cata Hm (17:59) - Palos Ardeal hc (18:05) - Beia (18:14) - Archita Hm (18:26) - Mureni (18:36) - Saschiz h (18:41) - Vinatori (18:46) - Albesti Tirnava (18:52) - Sighisoara (19:00) - Danes (19:13) - Luna h (19:18) - Dumbraveni (19:24) - Atel (19:31) - Medias (19:45) - Tirnava hc (19:51) - Copsa Mica (19:59) - Micasasa (20:10) - Lunca hc (20:16) - Valea Lunga (20:21) - Manarade hc (20:37) - Cimpu Libertatii (20:44) - Blaj (20:50) - Craciunel (20:56) - Cistei hc (21:04) - Mihalt hc (21:08) - Teius (21:17) - Brasov (16:05)
IR 1731 16:15 Predeal (16:47) - Azuga (16:56) - Busteni (17:03) - Sinaia (17:13) - Cimpina (17:44) - Ploiesti Vest (18:09) - Ploiesti Sud (18:16) - Mizil (18:53) - Buzau (19:28) - Faurei (20:30) - Ianca Sat hc (20:47) - Braila (21:20) - Barbosi (21:41) - Galati (22:00) - Brasov (16:15)
R- 4517 16:15 Pav. CFR Brv. Tj. h (16:18) - Harman (16:24) - Ilieni hc (16:30) - Prejmer (16:33) - Chichis hc (16:37) - Ozun (16:42) - Sfintu Gheorghe (16:51) - Arcus h (16:57) - Bodoc (17:02) - Malnas hc (17:16) - Malnas Bai (17:22) - Bicsadu Oltului (17:31) - Baile Tusnad Hm (17:50) - Tusnad Sat (17:58) - Vrabia hc (18:02) - Sinsimion (18:08) - Sintimbru Ciuc hc (18:11) - Sincraieni (18:15) - Miercurea Ciuc (18:31) - Brasov (16:15)
R- 2503 16:25 Bartolomeu (16:30) - Ghimbav (16:38) - Codlea (16:45) - Dumbravita Birsei Hm (16:54) - Vladeni Ardeal (17:01) - Valea Homorod h (17:14) - Bradet Hm (17:25) - Persani (17:40) - Sercaia (17:49) - Sercaia hc (17:52) - Mindra Oltului Hm (18:00) - Fagaras (18:09) - Brasov (16:25)
R- 3008 16:30 Dirste (16:37) - Timisu de Jos hc (16:44) - Timisu de Sus Hm (16:52) - Tunelul Mare h (17:01) - Predeal (17:12) - Azuga (17:34) - Busteni (17:41) - Poiana Tapului hc (17:48) - Sinaia (17:55) - Sinaia Sud hc (18:01) - Valea Larga Hm (18:08) - Posada hc (18:16) - Comarnic (18:23) - Breaza Nord (18:28) - Nistoresti hc (18:33) - Breaza hc (18:38) - Cimpina (18:47) - Bobolia h (19:00) - Floresti Prahova (19:08) - Buda (19:18) - Ploiesti Vest (19:28) - Ploiesti Triaj hc (19:44) - Brazi (19:50) - Prahova (19:57) - Crivina (20:03) - Scrovistea hc (20:08) - Peris (20:15) - Dirza hc (20:30) - Buftea (20:35) - Chitila (20:44) - Bucuresti Triaj hc (20:50) - Bucuresti Nord (21:00) - Brasov (16:30)
IR 1746 16:32 Seini (5:21) - Baia Mare (6:19) - Ulmeni Salaj (7:08) - Benesat (7:18) - Jibou (7:36) - Ileanda (8:11) - Gilgau (8:28) - Dej Calatori (8:52) - Gherla (9:25) - Cluj Napoca (10:16) - Cimpia Turzii (11:24) - Razboieni (11:41) - Aiud (12:02) - Teius (12:18) - Blaj (12:44) - Copsa Mica (13:14) - Medias (13:27) - Dumbraveni (13:48) - Sighisoara (14:12) - Rupea (15:08) - Augustin (15:43) - Brasov (16:32) - Predeal (17:17) - Azuga (17:28) - Busteni (17:34) - Sinaia (17:44) - Comarnic (18:02) - Cimpina (18:17) - Ploiesti Vest (18:43) - Bucuresti Nord (19:25) - Satu Mare (4:43)
ICN 346 17:02 Ploiesti Vest (15:09) - Cimpina (15:33) - Sinaia (16:01) - Predeal (16:24) - Brasov (17:02) - Sighisoara (19:26) - Medias (20:00) - Blaj (20:41) - Alba Iulia (21:19) - Simeria (22:20) - Deva (22:38) - Arad (0:58) - Curtici (1:30) - Bucuresti Nord (14:30)
IR 1583 17:20 Predeal (17:52) - Azuga (18:01) - Busteni (18:07) - Sinaia (18:17) - Comarnic (18:35) - Cimpina (18:50) - Ploiesti Vest (19:15) - Bucuresti Nord (19:57) - Ciulnita (21:30) - Fetesti (21:56) - Cernavoda Pod (22:23) - Medgidia (22:40) - Constanta (23:07) - Brasov (17:20)
IR 12122 17:40 Lugoj (9:11) - Faget (10:27) - Margina (10:36) - Ilia (11:25) - Deva (11:50) - Simeria (12:05) - Orastie (12:23) - Sibot (12:42) - Vintu de Jos (13:00) - Sebes Alba (13:16) - Saliste (14:15) - Sibiu (14:50) - Talmaciu (15:18) - Avrig (15:35) - Ucea (15:58) - Fagaras (16:22) - Codlea (17:20) - Brasov (17:40) - Predeal (18:24) - Azuga (18:40) - Busteni (18:46) - Sinaia (18:55) - Valea Larga Hm (19:05) - Comarnic (19:16) - Cimpina (19:31) - Ploiesti Vest (19:56) - Buftea (20:27) - Bucuresti Nord (20:46) - Timisoara Nord (8:14)
R- 3536 17:47 Albesti Tirnava (15:06) - Vinatori (15:12) - Mureni (15:21) - Archita Hm (15:30) - Beia (15:44) - Palos Ardeal hc (15:51) - Cata Hm (15:56) - Rupea (16:06) - Mateias hc (16:22) - Racos (16:28) - Augustin (16:44) - Ormenis hc (16:52) - Apata (16:59) - Maierus hc (17:05) - Vadu Rosu h (17:09) - Rotbav hc (17:14) - Feldioara (17:19) - Bod (17:29) - Stupini Hm (17:36) - Brasov (17:47) - Sighisoara (15:00)
R- 4583 17:55 Pav. CFR Brv. Tj. h (17:58) - Harman (18:04) - Ilieni hc (18:10) - Prejmer (18:13) - Chichis hc (18:21) - Ozun (18:26) - Sfintu Gheorghe (18:35) - Brasov (17:55)
R- 3003 18:06 Chitila (14:17) - Buftea (14:25) - Dirza hc (14:30) - Peris (14:39) - Scrovistea hc (14:45) - Crivina (14:50) - Prahova (15:02) - Brazi (15:09) - Ploiesti Triaj hc (15:16) - Ploiesti Vest (15:23) - Buda (15:32) - Floresti Prahova (15:42) - Bobolia h (15:50) - Cimpina (15:58) - Breaza hc (16:05) - Nistoresti hc (16:09) - Breaza Nord (16:14) - Comarnic (16:20) - Posada hc (16:27) - Valea Larga Hm (16:35) - Sinaia Sud hc (16:42) - Sinaia (16:47) - Poiana Tapului hc (16:57) - Busteni (17:02) - Azuga (17:08) - Predeal (17:20) - Tunelul Mare h (17:29) - Timisu de Sus Hm (17:38) - Timisu de Jos hc (17:47) - Dirste (17:56) - Brasov (18:06) - Bucuresti Nord (14:06)
IR 1346 18:11 Ploiesti Vest (16:14) - Cimpina (16:39) - Sinaia (17:06) - Busteni (17:16) - Azuga (17:22) - Predeal (17:33) - Brasov (18:11) - Sighisoara (20:37) - Medias (21:11) - Blaj (21:51) - Alba Iulia (22:32) - Simeria (23:33) - Deva (23:52) - Arad (2:24) - Curtici (2:58) - Bucuresti Nord (15:35)
IR 1527 18:11 Ploiesti Vest (16:14) - Cimpina (16:39) - Sinaia (17:06) - Busteni (17:16) - Azuga (17:22) - Predeal (17:33) - Brasov (18:11) - Codlea (18:49) - Fagaras (19:46) - Ucea (20:10) - Avrig (20:36) - Talmaciu (20:55) - Sibiu (21:17) - Bucuresti Nord (15:35)
R- 4014 18:16 Tirgu Mures Nord (10:41) - Dumbravioara (10:54) - Gornesti Mures H (11:00) - Peris Mures hc (11:06) - Petelea hc (11:12) - Reghin (11:24) - Idiciu de Jos hc (11:32) - Brincovenesti hc (11:38) - Alunis h (11:42) - Alunis Mures (11:47) - Rusii Munti hc (11:50) - Deda (11:58) - Deda Bistra (12:18) - Borzia (12:22) - Rastolita (12:27) - Andreneasa hc (12:36) - Lunca Bradului (12:47) - Stinceni Neagra hc (12:55) - Stinceni hc (13:00) - Stinceni (13:07) - Ciobotani h (13:12) - Toplita (13:23) - Galautas (13:40) - Sarmas Runc hc (13:59) - Subcetate Mures (14:05) - Ditrau (14:14) - Lazarea hc (14:21) - Gheorghieni (14:29) - Valea Strimba hc (14:33) - Sugau h (14:36) - Voslabeni (14:40) - Izvoru Muresului (14:55) - Sandominic (15:03) - Izvoru Oltului (15:08) - Tomesti (15:11) - Cirtani hc (15:14) - Danesti hc (15:18) - Madaras Ciuc Hm (15:22) - Racu hc (15:27) - Siculeni (15:33) - Miercurea Ciuc (15:46) - Sincraieni (16:07) - Sintimbru Ciuc hc (16:11) - Sinsimion (16:15) - Vrabia hc (16:20) - Tusnad Sat (16:24) - Baile Tusnad Hm (16:31) - Bicsadu Oltului (16:45) - Malnas Bai (16:54) - Malnas hc (16:59) - Bodoc (17:07) - Arcus h (17:11) - Sfintu Gheorghe (17:18) - Ozun (17:40) - Chichis hc (17:45) - Prejmer (17:50) - Ilieni hc (17:54) - Harman (18:01) - Pav. CFR Brv. Tj. h (18:10) - Brasov (18:16) - Tirgu Mures (10:35)
R- 2104 18:27 Atelier Zona h (14:43) - Sibiu Triaj h (14:47) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (14:51) - Mohu Hm (14:56) - Vestem hc (15:01) - Talmaciu (15:10) - Podu Olt (15:18) - Sebes Olt hc (15:34) - Racovita (15:38) - Mirsa hc (15:41) - Avrig (15:46) - Porumbacu (15:54) - Sarata Colun hc (15:59) - Scoreiu hc (16:03) - Cirta hc (16:08) - Arpas (16:13) - Ucea (16:21) - Vistea hc (16:29) - Oltet hc (16:33) - Voila (16:40) - Dridif hc (16:44) - Beclean pe Olt h (16:48) - Fagaras (16:56) - Mindra Oltului Hm (17:02) - Sercaia hc (17:09) - Sercaia (17:12) - Persani (17:19) - Bradet Hm (17:29) - Valea Homorod h (17:39) - Vladeni Ardeal (17:47) - Dumbravita Birsei Hm (17:55) - Codlea (18:05) - Ghimbav (18:12) - Bartolomeu (18:21) - Brasov (18:27) - Sibiu (14:40)
IR 1646 18:33 Miercurea Ciuc (16:56) - Baile Tusnad Hm (17:21) - Sfintu Gheorghe (18:02) - Brasov (18:33) - Predeal (19:17) - Azuga (19:27) - Busteni (19:33) - Sinaia (19:42) - Cimpina (20:13) - Ploiesti Vest (20:37) - Bucuresti Nord (21:20) - Siculeni (16:48)
IR 406 18:48 Sfintu Gheorghe (19:17) - Baile Tusnad Hm (20:00) - Miercurea Ciuc (20:35) - Siculeni (20:45) - Izvoru Oltului (21:02) - Gheorghieni (21:31) - Toplita (22:05) - Deda (23:10) - Saratel (0:04) - Beclean pe Somes (0:28) - Dej Calatori (0:57) - Gherla (1:14) - Cluj Napoca (2:04) - Huedin (3:09) - Alesd (4:18) - Oradea (4:54) - Episcopia Bihor (5:10) - Brasov (18:48)
R- 4521 19:28 Pav. CFR Brv. Tj. h (19:31) - Harman (19:38) - Ilieni hc (19:48) - Prejmer (19:51) - Chichis hc (20:02) - Ozun (20:07) - Sfintu Gheorghe (20:16) - Arcus h (20:24) - Bodoc (20:30) - Malnas hc (20:47) - Malnas Bai (20:54) - Bicsadu Oltului (21:14) - Baile Tusnad Hm (21:29) - Tusnad Sat (21:37) - Vrabia hc (21:41) - Sinsimion (21:47) - Sintimbru Ciuc hc (21:50) - Sincraieni (21:54) - Miercurea Ciuc (22:03) - Siculeni (22:21) - Brasov (19:28)
IR 1623 19:40 Buftea (16:59) - Crivina (17:15) - Ploiesti Vest (17:32) - Cimpina (17:59) - Comarnic (18:11) - Sinaia (18:35) - Busteni (18:45) - Azuga (18:51) - Predeal (19:02) - Brasov (19:40) - Codlea (20:06) - Fagaras (21:05) - Ucea (21:28) - Avrig (21:53) - Talmaciu (22:11) - Sibiu (22:31) - Bucuresti Nord (16:45)
R- 3504 19:43 Coslariu Gr. Podu Mures (14:40) - Mihalt hc (14:43) - Cistei hc (14:48) - Craciunel (14:56) - Blaj (15:04) - Cimpu Libertatii (15:09) - Manarade hc (15:16) - Glogovet h. (15:20) - Valea Lunga (15:25) - Lunca hc (15:28) - Micasasa (15:35) - Copsa Mica (15:46) - Tirnava hc (15:52) - Medias (16:00) - Bratei hc (16:07) - Atel (16:14) - Dumbraveni (16:23) - Luna h (16:30) - Danes (16:36) - Sighisoara (16:49) - Albesti Tirnava (16:58) - Vinatori (17:04) - Saschiz h (17:09) - Mureni (17:14) - Archita Hm (17:23) - Dirju hc (17:28) - Beia (17:38) - Palos Ardeal hc (17:45) - Cata Hm (17:51) - Rupea (18:02) - Mateias hc (18:18) - Racos (18:24) - Augustin (18:40) - Ormenis hc (18:48) - Apata (18:56) - Maierus hc (19:02) - Vadu Rosu h (19:06) - Rotbav hc (19:11) - Feldioara (19:15) - Bod (19:25) - Stupini Hm (19:32) - Brasov (19:43) - Teius (14:35)
IR 1750 19:52 Veresti (11:39) - Dolhasca (11:58) - Pascani (12:18) - Roman (12:47) - Bacau (13:21) - Adjud (14:10) - Onesti (15:06) - Saline hc (15:34) - Comanesti (16:09) - Ghimes (16:50) - Livezi Ciuc (17:40) - Siculeni (18:02) - Miercurea Ciuc (18:13) - Baile Tusnad Hm (18:38) - Sfintu Gheorghe (19:20) - Brasov (19:52) - Suceava (11:27)
R- 3024 19:58 Dirste (20:05) - Timisu de Jos hc (20:12) - Timisu de Sus Hm (20:20) - Predeal (20:38) - Azuga (20:59) - Busteni (21:06) - Poiana Tapului hc (21:11) - Sinaia (21:18) - Sinaia Sud hc (21:22) - Valea Larga Hm (21:29) - Posada hc (21:36) - Comarnic (21:43) - Breaza Nord (21:48) - Nistoresti hc (21:52) - Breaza hc (21:56) - Cimpina (22:04) - Floresti Prahova (22:16) - Buda (22:27) - Ploiesti Vest (22:36) - Ploiesti Sud (22:43) - Brasov (19:58)
IC 532 20:02 Huedin (12:59) - Cluj Napoca (13:50) - Cimpia Turzii (15:04) - Razboieni (15:21) - Teius (15:55) - Blaj (16:29) - Medias (17:06) - Sighisoara (17:48) - Brasov (20:02) - Predeal (20:43) - Sinaia (21:04) - Ploiesti Vest (21:57) - Bucuresti Nord (22:40) - Oradea (11:10)
R- 3533 20:10 Stupini Hm (20:17) - Bod (20:24) - Feldioara (20:32) - Rotbav hc (20:37) - Vadu Rosu h (20:42) - Maierus hc (20:47) - Apata (20:54) - Ormenis hc (21:01) - Augustin (21:10) - Racos (21:26) - Mateias hc (21:44) - Rupea (22:01) - Cata Hm (22:13) - Beia (22:26) - Archita Hm (22:38) - Mureni (22:48) - Vinatori (22:57) - Sighisoara (23:11) - Brasov (20:10)
R- 2505 20:12 Bartolomeu (20:17) - Ghimbav (20:25) - Codlea (20:32) - Dumbravita Birsei Hm (20:41) - Vladeni Ardeal (20:48) - Valea Homorod h (20:56) - Bradet Hm (21:06) - Persani (21:20) - Sercaia (21:29) - Sercaia hc (21:32) - Mindra Oltului Hm (21:40) - Fagaras (21:49) - Brasov (20:12)
R- 4586 20:18 Ozun (19:46) - Chichis hc (19:51) - Prejmer (19:56) - Ilieni hc (19:59) - Harman (20:07) - Pav. CFR Brv. Tj. h (20:12) - Brasov (20:18) - Sfintu Gheorghe (19:40)
R- 3005 20:35 Depoul Buc. Triaj h (16:38) - Chitila (16:42) - Buftea (16:50) - Dirza hc (16:55) - Peris (17:04) - Scrovistea hc (17:16) - Crivina (17:21) - Prahova (17:31) - Brazi (17:38) - Ploiesti Vest (17:50) - Buda (18:00) - Floresti Prahova (18:10) - Cimpina (18:24) - Breaza hc (18:30) - Nistoresti hc (18:35) - Breaza Nord (18:40) - Comarnic (18:46) - Posada hc (18:53) - Valea Larga Hm (19:01) - Sinaia Sud hc (19:13) - Sinaia (19:18) - Poiana Tapului hc (19:27) - Busteni (19:32) - Azuga (19:38) - Predeal (19:50) - Timisu de Sus Hm (20:07) - Timisu de Jos hc (20:16) - Dirste (20:25) - Brasov (20:35) - Bucuresti Nord (16:30)
IR 1643 20:46 Ploiesti Vest (18:37) - Cimpina (19:05) - Breaza hc (19:11) - Comarnic (19:20) - Sinaia (19:38) - Busteni (19:48) - Azuga (19:55) - Predeal (20:07) - Brasov (20:46) - Sfintu Gheorghe (21:29) - Baile Tusnad Hm (22:09) - Miercurea Ciuc (22:35) - Siculeni (22:44) - Izvoru Oltului (23:03) - Izvoru Muresului (23:16) - Gheorghieni (23:36) - Toplita (0:10) - Deda (1:07) - Saratel (2:05) - Beclean pe Somes (2:32) - Salva (3:20) - Bucuresti Nord (17:55)
IR 1764 21:25 Nicolina (13:05) - Birnova (13:29) - Buhaiesti (13:50) - Vaslui (14:14) - Crasna (14:30) - Birlad (15:05) - Tecuci (15:50) - Focsani (16:53) - Rimnicu Sarat (17:33) - Buzau (18:05) - Mizil (18:39) - Ploiesti Sud (19:15) - Ploiesti Vest (19:22) - Cimpina (19:48) - Sinaia (20:15) - Busteni (20:24) - Azuga (20:30) - Predeal (20:42) - Timisu de Sus Hm (21:00) - Brasov (21:25) - Iasi (13:00)
ICN 472 21:34 Ploiesti Vest (19:39) - Cimpina (20:03) - Sinaia (20:30) - Busteni (20:40) - Predeal (20:56) - Brasov (21:34) - Sighisoara (23:57) - Medias (0:30) - Alba Iulia (1:48) - Simeria (2:48) - Deva (3:05) - Arad (5:27) - Curtici (5:58) - Bucuresti Nord (19:00)
R- 4512 21:36 Stinceni Neagra hc (16:49) - Stinceni hc (16:54) - Stinceni (17:01) - Ciobotani h (17:06) - Toplita (17:16) - Galautas (17:24) - Sarmas Runc hc (17:34) - Subcetate Mures (17:41) - Ditrau (17:55) - Lazarea hc (18:02) - Gheorghieni (18:10) - Valea Strimba hc (18:14) - Voslabeni (18:19) - Izvoru Muresului (18:30) - Sandominic (18:38) - Izvoru Oltului (18:43) - Tomesti (18:46) - Cirtani hc (18:49) - Danesti hc (18:53) - Madaras Ciuc Hm (18:57) - Racu hc (19:03) - Siculeni (19:09) - Miercurea Ciuc (19:23) - Sincraieni (19:30) - Sintimbru Ciuc hc (19:34) - Sinsimion (19:38) - Vrabia hc (19:43) - Tusnad Sat (19:47) - Baile Tusnad Hm (19:55) - Bicsadu Oltului (20:15) - Malnas Bai (20:24) - Malnas hc (20:29) - Bodoc (20:37) - Arcus h (20:42) - Sfintu Gheorghe (20:49) - Ozun (21:00) - Chichis hc (21:04) - Prejmer (21:10) - Ilieni hc (21:18) - Harman (21:25) - Pav. CFR Brv. Tj. h (21:30) - Brasov (21:36) - Lunca Bradului (16:42)
IR 1634 21:51 Cimpia Turzii (16:54) - Razboieni (17:11) - Aiud (17:32) - Teius (17:48) - Blaj (18:13) - Copsa Mica (18:42) - Medias (18:53) - Sighisoara (19:35) - Rupea (20:31) - Brasov (21:51) - Cluj Napoca (16:00)
R- 3007 21:54 Bucuresti Basarab h (17:41) - Pajura Hm (17:49) - Depoul Buc. Triaj h (18:00) - Chitila (18:04) - Buftea (18:14) - Dirza hc (18:19) - Peris (18:27) - Scrovistea hc (18:39) - Crivina (18:44) - Prahova (18:50) - Brazi (18:57) - Ploiesti Triaj hc (19:04) - Ploiesti Vest (19:11) - Buda (19:20) - Floresti Prahova (19:30) - Bobolia h (19:37) - Cimpina (19:45) - Breaza hc (19:57) - Nistoresti hc (20:01) - Breaza Nord (20:05) - Comarnic (20:10) - Posada hc (20:23) - Valea Larga Hm (20:31) - Sinaia Sud hc (20:37) - Sinaia (20:41) - Poiana Tapului hc (20:50) - Busteni (20:55) - Azuga (21:01) - Predeal (21:12) - Timisu de Sus Hm (21:27) - Timisu de Jos hc (21:35) - Dirste (21:44) - Brasov (21:54) - Bucuresti Basarab (17:37)
IR 1741 21:59 Ploiesti Vest (19:56) - Cimpina (20:22) - Breaza hc (20:28) - Comarnic (20:37) - Sinaia (20:54) - Busteni (21:04) - Azuga (21:10) - Predeal (21:21) - Brasov (21:59) - Rupea (23:34) - Sighisoara (0:31) - Dumbraveni (0:50) - Medias (1:08) - Copsa Mica (1:22) - Blaj (1:52) - Teius (2:14) - Aiud (2:28) - Razboieni (2:47) - Cimpia Turzii (3:03) - Cluj Napoca (3:59) - Aghires (4:41) - Huedin (5:08) - Ciucea (5:32) - Piatra Craiului (5:43) - Bratca (5:54) - Alesd (6:20) - Oradea (6:57) - Sacuieni Bihor (8:05) - Valea lui Mihai (8:25) - Carei (8:51) - Satu Mare (9:23) - Bucuresti Nord (19:15)
IR 367 22:02 Oradea (11:55) - Alesd (12:34) - Huedin (13:47) - Cluj Napoca (14:39) - Dej Calatori (16:07) - Beclean pe Somes (16:33) - Saratel (16:57) - Deda (17:51) - Toplita (18:46) - Gheorghieni (19:22) - Siculeni (20:05) - Miercurea Ciuc (20:15) - Baile Tusnad Hm (20:39) - Sfintu Gheorghe (21:23) - Brasov (22:02) - Episcopia Bihor (11:47)
R- 2508 22:07 Mindra Oltului Hm (20:36) - Sercaia hc (20:44) - Sercaia (20:47) - Persani (20:59) - Bradet Hm (21:09) - Valea Homorod h (21:19) - Vladeni Ardeal (21:27) - Dumbravita Birsei Hm (21:35) - Codlea (21:45) - Ghimbav (21:52) - Bartolomeu (22:01) - Brasov (22:07) - Fagaras (20:30)
IR 375 22:20 Arad (14:26) - Deva (16:44) - Simeria (16:59) - Alba Iulia (18:05) - Blaj (18:47) - Medias (19:24) - Sighisoara (20:06) - Brasov (22:20) - Curtici (13:57)
IR 1751 22:50 Sfintu Gheorghe (23:19) - Miercurea Ciuc (0:25) - Siculeni (0:35) - Livezi Ciuc (0:58) - Ghimes (1:37) - Comanesti (2:20) - Saline hc (2:46) - Onesti (3:11) - Adjud (3:51) - Bacau (4:44) - Roman (5:16) - Pascani (5:48) - Dolhasca (6:11) - Veresti (6:29) - Suceava (6:45) - Brasov (22:50)
IR 1631 23:24 Medgidia (17:55) - Cernavoda Pod (18:13) - Fetesti (18:39) - Ciulnita (19:06) - Lehliu (19:31) - Bucuresti Nord (20:15) - Ploiesti Vest (21:20) - Cimpina (21:48) - Comarnic (22:01) - Sinaia (22:18) - Busteni (22:27) - Azuga (22:34) - Predeal (22:45) - Brasov (23:24) - Sighisoara (1:56) - Medias (2:31) - Copsa Mica (2:45) - Blaj (3:17) - Teius (3:40) - Aiud (3:55) - Razboieni (4:15) - Cimpia Turzii (4:32) - Cluj Napoca (5:29) - Huedin (6:37) - Alesd (7:53) - Oradea (8:29) - Constanta (17:30)
R- 2507 23:25 Bartolomeu (23:30) - Ghimbav (23:37) - Codlea (23:44) - Dumbravita Birsei Hm (23:53) - Bradet Hm (0:15) - Persani (0:24) - Sercaia (0:32) - Fagaras (0:48) - Brasov (23:25)
IR 1641 23:44 Ploiesti Vest (21:41) - Cimpina (22:07) - Sinaia (22:36) - Busteni (22:46) - Azuga (22:53) - Predeal (23:05) - Brasov (23:44) - Sfintu Gheorghe (0:23) - Baile Tusnad Hm (1:03) - Miercurea Ciuc (1:30) - Siculeni (1:44) - Izvoru Oltului (2:01) - Izvoru Muresului (2:14) - Gheorghieni (2:35) - Toplita (3:15) - Deda (4:14) - Saratel (5:24) - Beclean pe Somes (5:49) - Dej Calatori (6:30) - Gilgau (7:09) - Ileanda (7:28) - Jibou (8:16) - Benesat (8:53) - Ulmeni Salaj (9:03) - Baia Mare (9:35) - Bucuresti Nord (21:00)


InfoTurism membru ANAT © 2004 - 2017 SC InfoTurism Media SRL. Toate drepturile rezervate.
Infopensiuni.ro va ofera pensiuni si vile din toate zonele turistice, oferte speciale, rezervari online.
Utilizand acest serviciu inseamna ca sunteti de acord cu Termenii si conditiile de utilizare.| Legislatie | Contact Harta site