Mersul trenurilor Fagaras

Mersul trenurilor Fagaras

Mersul trenurilor Fagaras

Tren Ora Traseu
R- 2507 0:48 Bartolomeu (23:30) - Ghimbav (23:37) - Codlea (23:44) - Dumbravita Birsei Hm (23:53) - Bradet Hm (0:15) - Persani (0:24) - Sercaia (0:32) - Fagaras (0:48) - Brasov (23:25)
R- 2502 4:20 Sercaia hc (4:33) - Sercaia (4:36) - Persani (4:43) - Bradet Hm (4:53) - Valea Homorod h (5:03) - Vladeni Ardeal (5:11) - Dumbravita Birsei Hm (5:19) - Codlea (5:29) - Ghimbav (5:36) - Bartolomeu (5:45) - Brasov (5:51) - Fagaras (4:20)
R- 2513 5:04 Beclean pe Olt h (5:10) - Dridif hc (5:14) - Voila (5:19) - Oltet hc (5:30) - Vistea hc (5:35) - Ucea (5:40) - Arpas (5:47) - Cirta hc (5:51) - Scoreiu hc (5:56) - Sarata Colun hc (6:00) - Porumbacu (6:06) - Avrig (6:14) - Mirsa hc (6:20) - Racovita (6:24) - Sebes Olt hc (6:28) - Podu Olt (6:34) - Talmaciu (6:47) - Vestem hc (6:57) - Mohu Hm (7:02) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (7:07) - Sibiu Triaj h (7:11) - Atelier Zona h (7:15) - Sibiu (7:20) - Fagaras (5:04)
IR 1624 5:35 Talmaciu (4:28) - Avrig (4:46) - Ucea (5:11) - Fagaras (5:35) - Codlea (6:41) - Brasov (7:00) - Predeal (7:52) - Azuga (8:01) - Busteni (8:07) - Sinaia (8:15) - Valea Larga Hm (8:22) - Comarnic (8:33) - Cimpina (8:48) - Ploiesti Vest (9:13) - Crivina (9:30) - Buftea (9:47) - Bucuresti Nord (10:06) - Sibiu (4:10)
R- 2504 5:42 Mindra Oltului Hm (5:48) - Sercaia hc (5:55) - Sercaia (5:58) - Persani (6:05) - Bradet Hm (6:16) - Valea Homorod h (6:25) - Vladeni Ardeal (6:33) - Dumbravita Birsei Hm (6:48) - Codlea (6:57) - Ghimbav (7:04) - Bartolomeu (7:13) - Brasov (7:19) - Fagaras (5:42)
R- 2510 7:09 Atelier Zona h (4:57) - Sibiu Triaj h (5:00) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (5:04) - Mohu Hm (5:09) - Vestem hc (5:13) - Talmaciu (5:22) - Podu Olt (5:29) - Sebes Olt hc (5:41) - Racovita (5:45) - Mirsa hc (5:49) - Avrig (5:55) - Porumbacu (6:03) - Sarata Colun hc (6:12) - Scoreiu hc (6:16) - Cirta hc (6:21) - Arpas (6:26) - Ucea (6:34) - Vistea hc (6:39) - Oltet hc (6:44) - Voila (6:51) - Dridif hc (6:56) - Beclean pe Olt h (7:01) - Fagaras (7:09) - Sibiu (4:54)
R- 2101 7:32 Bartolomeu (6:06) - Ghimbav (6:13) - Codlea (6:20) - Dumbravita Birsei Hm (6:29) - Vladeni Ardeal (6:36) - Valea Homorod h (6:43) - Bradet Hm (6:53) - Persani (7:03) - Sercaia (7:12) - Sercaia hc (7:15) - Mindra Oltului Hm (7:23) - Fagaras (7:32) - Beclean pe Olt h (7:48) - Dridif hc (7:52) - Voila (7:57) - Oltet hc (8:04) - Vistea hc (8:09) - Ucea (8:14) - Arpas (8:21) - Cirta hc (8:26) - Scoreiu hc (8:31) - Sarata Colun hc (8:35) - Porumbacu (8:41) - Avrig (8:49) - Mirsa hc (8:54) - Racovita (8:58) - Sebes Olt hc (9:02) - Podu Olt (9:08) - Talmaciu (9:15) - Vestem hc (9:24) - Mohu Hm (9:29) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (9:34) - Sibiu Triaj h (9:38) - Atelier Zona h (9:41) - Sibiu (9:46) - Brasov (6:02)
IR 1528 7:40 Talmaciu (6:33) - Avrig (6:50) - Ucea (7:15) - Fagaras (7:40) - Codlea (8:40) - Brasov (8:59) - Predeal (9:45) - Azuga (9:55) - Busteni (10:01) - Sinaia (10:10) - Comarnic (10:28) - Cimpina (10:43) - Ploiesti Vest (11:08) - Bucuresti Nord (11:50) - Sibiu (6:15)
R- 2501 9:21 Bartolomeu (7:52) - Ghimbav (7:59) - Codlea (8:06) - Dumbravita Birsei Hm (8:15) - Vladeni Ardeal (8:22) - Valea Homorod h (8:32) - Bradet Hm (8:42) - Persani (8:52) - Sercaia (9:01) - Sercaia hc (9:04) - Mindra Oltului Hm (9:12) - Fagaras (9:21) - Brasov (7:47)
R- 2512 9:45 Atelier Zona h (7:39) - Sibiu Triaj h (7:42) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (7:46) - Mohu Hm (7:51) - Vestem hc (7:55) - Talmaciu (8:04) - Podu Olt (8:11) - Sebes Olt hc (8:15) - Racovita (8:19) - Mirsa hc (8:23) - Avrig (8:29) - Porumbacu (8:38) - Sarata Colun hc (8:48) - Scoreiu hc (8:52) - Cirta hc (8:57) - Arpas (9:02) - Ucea (9:10) - Vistea hc (9:15) - Oltet hc (9:20) - Voila (9:27) - Dridif hc (9:32) - Beclean pe Olt h (9:37) - Fagaras (9:45) - Sibiu (7:36)
R- 2515 11:52 Beclean pe Olt h (11:58) - Dridif hc (12:02) - Voila (12:07) - Oltet hc (12:18) - Vistea hc (12:23) - Ucea (12:28) - Arpas (12:35) - Cirta hc (12:40) - Scoreiu hc (12:45) - Sarata Colun hc (12:49) - Porumbacu (12:55) - Avrig (13:07) - Mirsa hc (13:12) - Racovita (13:15) - Sebes Olt hc (13:19) - Podu Olt (13:25) - Talmaciu (13:36) - Vestem hc (13:45) - Mohu Hm (13:49) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (13:54) - Sibiu Triaj h (13:57) - Atelier Zona h (14:00) - Sibiu (14:05) - Fagaras (11:52)
R- 2506 12:04 Mindra Oltului Hm (12:10) - Sercaia hc (12:18) - Sercaia (12:21) - Persani (12:29) - Bradet Hm (12:39) - Valea Homorod h (12:49) - Vladeni Ardeal (12:57) - Dumbravita Birsei Hm (13:06) - Codlea (13:18) - Ghimbav (13:25) - Bartolomeu (13:34) - Brasov (13:40) - Fagaras (12:04)
IR 1724 12:23 Bals (8:14) - Piatra Olt (8:28) - Dragasani (8:57) - Babeni (9:23) - Rimnicu Vilcea (9:38) - Calimanesti (9:56) - Pausa h (10:01) - Lotru (10:14) - Ciineni (10:37) - Podu Olt (11:15) - Avrig (11:34) - Ucea (11:59) - Fagaras (12:23) - Codlea (13:32) - Bartolomeu (13:47) - Brasov (13:53) - Craiova (7:45)
R- 2102 13:55 Atelier Zona h (11:55) - Sibiu Triaj h (11:58) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (12:02) - Mohu Hm (12:07) - Vestem hc (12:11) - Talmaciu (12:20) - Podu Olt (12:27) - Sebes Olt hc (12:36) - Racovita (12:40) - Mirsa hc (12:44) - Avrig (12:50) - Porumbacu (12:58) - Sarata Colun hc (13:02) - Scoreiu hc (13:05) - Cirta hc (13:10) - Arpas (13:14) - Ucea (13:21) - Vistea hc (13:25) - Oltet hc (13:30) - Voila (13:37) - Dridif hc (13:42) - Beclean pe Olt h (13:47) - Fagaras (13:55) - Mindra Oltului Hm (14:06) - Sercaia hc (14:14) - Sercaia (14:17) - Persani (14:23) - Bradet Hm (14:32) - Valea Homorod h (14:41) - Vladeni Ardeal (14:49) - Dumbravita Birsei Hm (15:02) - Codlea (15:12) - Ghimbav (15:19) - Bartolomeu (15:28) - Brasov (15:34) - Sibiu (11:52)
IR 1621 13:58 Buftea (10:04) - Ploiesti Vest (10:34) - Cimpina (10:59) - Comarnic (11:11) - Sinaia (11:28) - Busteni (11:37) - Azuga (11:43) - Predeal (11:54) - Brasov (12:32) - Codlea (13:00) - Fagaras (13:58) - Ucea (14:22) - Avrig (14:47) - Talmaciu (15:04) - Sibiu (15:25) - Saliste (16:07) - Sebes Alba (17:06) - Vintu de Jos (17:20) - Sibot (17:44) - Orastie (17:58) - Simeria (18:21) - Deva (18:38) - Ilia (19:07) - Margina (19:58) - Faget (20:16) - Lugoj (21:01) - Buzias (21:45) - Timisoara Nord (22:40) - Bucuresti Nord (9:50)
R- 2103 15:44 Bartolomeu (14:26) - Ghimbav (14:32) - Codlea (14:38) - Dumbravita Birsei Hm (14:47) - Vladeni Ardeal (14:53) - Valea Homorod h (15:00) - Bradet Hm (15:06) - Persani (15:15) - Sercaia (15:24) - Sercaia hc (15:27) - Mindra Oltului Hm (15:35) - Fagaras (15:44) - Beclean pe Olt h (15:55) - Dridif hc (16:00) - Voila (16:06) - Oltet hc (16:16) - Vistea hc (16:20) - Ucea (16:24) - Arpas (16:31) - Cirta hc (16:35) - Scoreiu hc (16:40) - Sarata Colun hc (16:44) - Porumbacu (16:49) - Avrig (17:02) - Mirsa hc (17:06) - Racovita (17:10) - Sebes Olt hc (17:14) - Podu Olt (17:20) - Talmaciu (17:33) - Vestem hc (17:41) - Mohu Hm (17:44) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (17:48) - Sibiu Triaj h (17:53) - Atelier Zona h (17:57) - Sibiu (18:03) - Brasov (14:21)
IR 12122 16:22 Lugoj (9:11) - Faget (10:27) - Margina (10:36) - Ilia (11:25) - Deva (11:50) - Simeria (12:05) - Orastie (12:23) - Sibot (12:42) - Vintu de Jos (13:00) - Sebes Alba (13:16) - Saliste (14:15) - Sibiu (14:50) - Talmaciu (15:18) - Avrig (15:35) - Ucea (15:58) - Fagaras (16:22) - Codlea (17:20) - Brasov (17:40) - Predeal (18:24) - Azuga (18:40) - Busteni (18:46) - Sinaia (18:55) - Valea Larga Hm (19:05) - Comarnic (19:16) - Cimpina (19:31) - Ploiesti Vest (19:56) - Buftea (20:27) - Bucuresti Nord (20:46) - Timisoara Nord (8:14)
IR 1725 16:53 Codlea (15:53) - Fagaras (16:53) - Ucea (17:21) - Avrig (17:46) - Podu Olt (17:59) - Ciineni (18:49) - Lotru (19:16) - Pausa h (19:30) - Calimanesti (19:36) - Rimnicu Vilcea (19:55) - Babeni (20:14) - Dragasani (20:37) - Piatra Olt (21:17) - Bals (21:29) - Craiova (22:00) - Brasov (15:37)
R- 2104 16:56 Atelier Zona h (14:43) - Sibiu Triaj h (14:47) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (14:51) - Mohu Hm (14:56) - Vestem hc (15:01) - Talmaciu (15:10) - Podu Olt (15:18) - Sebes Olt hc (15:34) - Racovita (15:38) - Mirsa hc (15:41) - Avrig (15:46) - Porumbacu (15:54) - Sarata Colun hc (15:59) - Scoreiu hc (16:03) - Cirta hc (16:08) - Arpas (16:13) - Ucea (16:21) - Vistea hc (16:29) - Oltet hc (16:33) - Voila (16:40) - Dridif hc (16:44) - Beclean pe Olt h (16:48) - Fagaras (16:56) - Mindra Oltului Hm (17:02) - Sercaia hc (17:09) - Sercaia (17:12) - Persani (17:19) - Bradet Hm (17:29) - Valea Homorod h (17:39) - Vladeni Ardeal (17:47) - Dumbravita Birsei Hm (17:55) - Codlea (18:05) - Ghimbav (18:12) - Bartolomeu (18:21) - Brasov (18:27) - Sibiu (14:40)
R- 2503 18:09 Bartolomeu (16:30) - Ghimbav (16:38) - Codlea (16:45) - Dumbravita Birsei Hm (16:54) - Vladeni Ardeal (17:01) - Valea Homorod h (17:14) - Bradet Hm (17:25) - Persani (17:40) - Sercaia (17:49) - Sercaia hc (17:52) - Mindra Oltului Hm (18:00) - Fagaras (18:09) - Brasov (16:25)
IR 1527 19:46 Ploiesti Vest (16:14) - Cimpina (16:39) - Sinaia (17:06) - Busteni (17:16) - Azuga (17:22) - Predeal (17:33) - Brasov (18:11) - Codlea (18:49) - Fagaras (19:46) - Ucea (20:10) - Avrig (20:36) - Talmaciu (20:55) - Sibiu (21:17) - Bucuresti Nord (15:35)
R- 2508 20:30 Mindra Oltului Hm (20:36) - Sercaia hc (20:44) - Sercaia (20:47) - Persani (20:59) - Bradet Hm (21:09) - Valea Homorod h (21:19) - Vladeni Ardeal (21:27) - Dumbravita Birsei Hm (21:35) - Codlea (21:45) - Ghimbav (21:52) - Bartolomeu (22:01) - Brasov (22:07) - Fagaras (20:30)
IR 1623 21:05 Buftea (16:59) - Crivina (17:15) - Ploiesti Vest (17:32) - Cimpina (17:59) - Comarnic (18:11) - Sinaia (18:35) - Busteni (18:45) - Azuga (18:51) - Predeal (19:02) - Brasov (19:40) - Codlea (20:06) - Fagaras (21:05) - Ucea (21:28) - Avrig (21:53) - Talmaciu (22:11) - Sibiu (22:31) - Bucuresti Nord (16:45)
R- 2516 21:34 Atelier Zona h (19:22) - Sibiu Triaj h (19:25) - Sibiu Gr. Selimbar Hm (19:29) - Mohu Hm (19:34) - Vestem hc (19:38) - Talmaciu (19:47) - Podu Olt (19:55) - Sebes Olt hc (20:00) - Racovita (20:04) - Mirsa hc (20:08) - Avrig (20:14) - Porumbacu (20:23) - Sarata Colun hc (20:33) - Scoreiu hc (20:37) - Cirta hc (20:42) - Arpas (20:47) - Ucea (20:55) - Vistea hc (21:00) - Oltet hc (21:05) - Voila (21:12) - Dridif hc (21:22) - Beclean pe Olt h (21:26) - Fagaras (21:34) - Sibiu (19:20)
R- 2505 21:49 Bartolomeu (20:17) - Ghimbav (20:25) - Codlea (20:32) - Dumbravita Birsei Hm (20:41) - Vladeni Ardeal (20:48) - Valea Homorod h (20:56) - Bradet Hm (21:06) - Persani (21:20) - Sercaia (21:29) - Sercaia hc (21:32) - Mindra Oltului Hm (21:40) - Fagaras (21:49) - Brasov (20:12)


InfoTurism membru ANAT © 2004 - 2016 SC InfoTurism Media SRL. Toate drepturile rezervate.
Infopensiuni.ro va ofera pensiuni si vile din toate zonele turistice, oferte speciale, rezervari online.
Utilizand acest serviciu inseamna ca sunteti de acord cu Termenii si conditiile de utilizare.| Legislatie | Contact Harta site